top_image

VYTVORTE SI NOVÝ POHĽAD NA BÝVANIE V PETRŽALKE

Po úspešnom dokončený prvej etapy projektu Petržalka City A developer pokračuje s výstavbou druhej etapy, ktorej architektúra nadväzuje na pripravovanú výstavbu projektu Petržalka City B.
Architektúra polyfunkčného bytového domu prirodzene vytvára originalitu budúceho zeleného centra Petržalky. Bude to výnimočná obytná zóna, na rozhraní oddychovej zóny a frekventovanej dopravnej osi v Petržalke. Obyvateľom polyfunkčného bytového domu garantujeme vysokú kvalitu bývania aj vďaka jedinečnému výhľadu na Chorvátske rameno a budúci Mestský park. Vysunuté loggie bytov, orientovaných do južnej oddychovej zóny, umožňujú vychutnať si rannú kávu bez pôsobenia rušivej frekventovanej dopravy, ktorá je odklonená na sever od objektu.

Klientom dávame možnosť kúpy bytu od 1 až 5 izbových v stave dokončenia ako "holobyt". Ku každému bytu je pivničná kobka.

Na prvom a druhom nadzemnom podlaží ponúkame obyvateľom dostupné rôzne služby v obchodnej galérii, tzv. suchou nohou a administratívne priestory. Dobudovanie celej lokality bude znamenať dostupnosť ďalších atraktívnych služieb ako fitness, wellness, relax, oddych v novovybudovanom detskom svete zábavy a oddychu, ktorý bude súčasťou budúceho mestskom parku a mnoho ďalších výhod.

Parkovanie je komfortne zabezpečené v podzemnej garáži priamo pod obytným domom, s možnosťou výberu konkrétneho garážového státia.

Predaj bytov II. etapa

Obchodné a administratívne priestory II. etapa

Úvod > Projekt Aktuálne info > Aktuálna ponuka

PROJEKT PETŽALKACITY JE VYPREDANÝ

Všetky byty aj administratívne priestory v projekte PETRŽALKACITY
sú už predané. Ďakujeme za Váš záujem.
PROJEKT PETŽALKACITY JE VYPREDANÝ